Kalverdijkje-Zuid de thuislocatie van Lions wordt ook wel Lionello genoemd. CVO kwam op bezoek voor de eerste competitiewedstrijd. In vorige ontmoetingen wisten de bezoekers goede resultaten te boeken.

Vandaag zat het er geen moment in, achterin werd Eelco node gemist. Zelden zo’n matige partij van de Froubuursters gezien. Er waren 2 die een voldoende haalden: Dennis R. en doelman Anton.

De no 7 Leo Spindelaar ( de zoon van ….) scoorde de 1 – 0. Hij was 1 van de opvallendste spelers. Bij de thuisclub heb je ook nog de familie Rosendaal. Frank Rosendaal nam 2 treffers voor zijn rekening. De eerste via een kopbal

Bij CVO  was er eenmaal een moment om te scoren. Na een loopactie van Ruben plaatste hij de bal net naast het doel.
Volgende week komt Ouwe-Syl op bezoek. CVO  is verplicht aan het thuispubliek, om met passie en strijd deze wedstrijd aan te vangen.