Voor de eerste thuiswedstrijd kwam gelijk al Ouwe-Syl op bezoek. Zij hadden vorige week van Mulier gewonnen. 

De thuisclub was de eerste helft gelijkwaardig aan de Sylsters. Er was een goede wedstrijdinstelling. Niels Hekkema zette de thuisclub op voorsprong, 1-0. Auke Heidinga ( de man in vorm ) scoorde de 1-1. Nick Krol benutte een strafschop 2-1. Met een voorsprong ging CVO de rust in.

Dennis Riemersma was toen al vervangen door Eelco Voolstra. Na de pauze doelpuntte Wesley van Empel met een kopbal, uit een goed genomen corner 2-2. Ouwe-Syl domineerde in het vervolg en Auke kreeg nog een dot van een kans. Anton Woudwijk redde voortreffelijk. Aan de andere verzuimde  Alfred Theodore te scoren. Een vrije kopkans wist hij niet te benutten.

Volgende week wederom thuis en dan tegen Holwert.
Willem.