De lente is begonnen. CVO heeft vandaag  Sumar als tegenstander.
Dit team heeft  3x gewonnen in een thuiswedstrijd en is daardoor voorlaatste .

Bij CVO is Anton  inmiddels weer eerste keeper. De intenties waren duidelijk, de punten behoorden in Vrouwbuurt te blijven. In de eerste helft was het een gelijkwaardig duel. Sumar was fel op de bal .

CVO  kwam in het  laatste kwartier beter in zijn spel.  Een schot van Benjamin werd een prooi voor de keeper.
Uit een directe vrije trap in de 16 kon ook niet gescoord worden .

In de tweede helft gebeurde veel. De bezoekers  komen op voorsprong door een benutte penalty 0 -1 .  ( handsbal )
CVO is  aanvallend steeds gevaarlijker. Ruben scoort de gelijkmaker  1 -1.
De tweede goal is een fraaie, Nick kaatst een  aangespeelde bal door op Gerrit. Vrij voor de keeper laat hij deze kansloos, 2-1 .   Vijf minuten voor tijd valt een derde treffer. Jelmer bleef achter de bal (op  een breedte pass.) De grens vlagt en de scheids keurt hem af .

Op basis van vooral de tweede helft, een terechte overwinning .

Willem van der Weerd