Beide teams misten een handvol spelers. Verrassend ging de winst naar de Froubuursters. Een heerlijke pot voetbal. Lions technisch vaardig, begon goed aan de wedstrijd. Anne Kromhout (no 11) wipte de bal over goalie Jan Monsma . 0-1. Via de rechterkant kwam CVO een paar keer gevaarlijk door. Rechtshalf Rick Spoelstra, gaf een goede voorzet. Vreemde situatie: iedereen mist de bal. Echter volgens de lezing kopte een verdediger in eigen doel. 1-1. Leo Spindelaar scoorde uit een toegekende vrije trap de 1-2.   Linksachter Eelco Voolstra  begon aan een goede solo. Net geen doelpunt.


Lions zocht na rust snel naar een derde treffer.  CVO verweerde zich kranig. Invaller Roberto den Dunnen kwam in het veld. Een snelle speler. Achterin gaven de bezoekers meer ruimte weg.  Centraal stond er nog maar 1 man. Anton Woudwijk scoorde met een ver en mooi afstandsschot de gelijkmaker. 2-2. Het hek was van de dam. Amar scoorde zowaar de derde treffer. (3-2) Trainer Mike Rozendaal bracht zichzelf nog in het veld als extra spits. 2x trof Lions nog het houtwerk.  CVO vierde de overwinning uitbunding. (douche voor de trainer)
Groet Willem.