Wardy uit Ferwert was te gast in Vrouwbuurt.
Thymen Osinga was vandaag de keeper i.p.v. Gerrit Lieuwe. Voorin : Eschwin Dijkstra (scoorde tegen Holwerd) en Julian Vos.


De thuisclub had weinig problemen met de mannen uit Ferwert. De eerste kans was voor Julian, die de keeper op zijn weg vond. De eerste treffer kwam van Niels Hekkema, die een twijfelende keeper klopte 1-0. Na de pauze kopte Eelco Voolstra uit een corner de 2-0 binnen. De derde treffer scoorde Ruben 3-0 (later trof hij uit een vrije trap nog de lat). Na een goede aanval maakte Niels zijn 2de en CVO zijn 4de treffer. Uit een foutje op het middenveld scoort de no 9 van Wardy de tegentreffer. 4-1. Amar bepaalde in de slotfase de eindstand op 5-1.

Hoe komt het met Wardy? Ze zouden het liefst in een 6de klasse uitkomen. Clubs als WWS, Jistrum , TFS en Suawoude denken er net zo over. Op deze manier is er niets aan. Je ziet te grote uitslagen. Voor die wint is het leuk, voor de verliezer niet.  

CVO staat op plek 7 en heeft 26 punten.
Op naar Tzummarum.