De Bildtse derby stond weer op het programma.
Een prima spelend Ouwe-Syl had geen moeite met het pover spelende CVO. Op alle facetten kwamen de Froubuursters te kort (kwaliteit/passie.) Binnen een kwartier was het al 0-2.  Beide keren  werd de tegenstander geen strobreed in de weg gelegd.  Auke Heidinga leek voor rust een derde treffer te maken. Via de paal kon doelman Gerrit Lieuwe de bal op de doellijn stoppen.

Een huzarenstukje zoals vorige week, zat er na de pauze niet in.  Daarvoor was Ouwe-Syl te sterk. In de gehele wedstrijd heb ik 1 schot kunnen noteren van invaller Simon, die de keeper overtikte. In het laatste kwartier verhoogden de bezoekers de score met 3 treffers. Eindstand 0-5. (2x Auke).
Komende weken: Holwerd (uit), Wardy ( thuis ), Tzummarum ( uit ) en Lions 66 ( thuis ).
Willem.