Het kan verkeren zei Brederode.
Na een half uur in Beetgum stond CVO op een kansloze 3-0 achterstand. De beide vleugelverdedigers werden overlopen. De Thuisclub hanteerde vaak de diepe bal. Rugdekking was er niet.
Kaatser Y. Hylkema was een plaag voor Alfred (linksachter.) Hij scoorde 2x. De eerste treffer was van H. Snieder.  Het laatste kwartier bleef een 4de treffer de Froubuursters bespaard. Na de thee kwam Jesse voor Amar. Ruben nam CVO bij de hand met 2 assists. Het eerste doelpunt kwam van Niels. Niet veel later de aansluitingstreffer van Ido. Eelco kwam de gelederen versterken voor de moe getreden Anton. De gelijkmaker was een fraaie van Jesse (3-3.) Ruben teisterde nog een keer het houtwerk na een vrije trap. Uit de rebound kon Ido de bal niet vol raken.  Al met al een leuke derby.