Mooie driepunter voor CVO en verdiend. Frisia kwam met een geheel ander team op het veld. De uitwedstrijd werd immers met 7-1 verloren.
In het begin hadden Froubuursters via Niels al moeten scoren. Na ongeveer een half uur, kwam de bal op de stip d.m.v. een handsbal. Ruben weet met dit buitenkansjes wel raad. 1-0. In het vervolg naar de rust: de beste fase van Frisia. Vooral Alfred had zijn handen vol aan de rappe rechtsbuiten (no.14.) Anton moest dan ook ondersteuning aan bieden. Met enig fortuin bleef men overeind.


Na de thee werd CVO steeds beter en Frisia steeds slechter. Duels werden gewonnen. Een opsteker was het doelpunt van Amar. 2-0. Na weer een opmerking van de no.18, was het geduld van scheids op. 2e geel en douchen voor hem. De no 11, die thuis ook al op dreef was, scoorde de eretreffer: 2-1.
volgende week op naar Beetgum die met 1-2 van VCR won.

Willem