Afgelopen weekend stond in het teken van de opening van het prachtige nieuwe MFC (Froubuurt. )
Zaterdagmiddag begon het met het 2de elftal; dat van de Walden 2 won. (4-2)

Hierna het 1ste tegen Blija. Dit team doet het prima dit seizoen. (Ouwe-Syl ondervond dit o.a. Door 2 remises) CVO had iets goed te maken.  Op eigen terrein gaat dit hun vaak beter af dan uit. De thuisclub speelde een prima eerste helft. Het spel was een meevaller. Blija viel tegen.

In de tweede speelden de bezoekers vaak de lange bal. Op een fraaie wijze kwam CVO op voorsprong. Rick vond Ruben op de rechterflank. Die daarna Jesse aanspeelde. Deze verzilverde de kans. (1-0). Uit een verkeerde terug-kopbal reageerde een Blija speler attent. (1-1). Een toegekende vrije trap leverde de (1-2) op. Keeper werd verrast in de korte hoek. Na een fraai afstandsschot (1-3) leek de buit binnen voor Blija.
Echter kersverse-vader Rick, scoorde de 2-3. In blessuretijd: penalty; benut door Ruben. Eindstand 3-3.
De nazit was zeer gezellig mede door livemuziek.


Zondagmorgen kwam het bericht dat Tinus Rusticus was overleden. Hij was altijd nog zeer betrokken CVO en Klaine Izak. Hij werd liefdevol verzorgd door een Zorglocatie op het Bildt. Tinus was een van man de Pen. ( O.a. Jubileum CVO ( 50 jaar en meer) kwam van zijn hand.   
Willem.