Een onvervalste tweestrijd tussen de buurtdorpen.
Veel volk langs de lijn. Eelco kon de programmaboekjes makkelijk kwijt.

Een uur lang zag het er niet naar uit dat CVO een resultaat zou boeken. Beetgum is een lastige opponent voor de Froubuursters. No11 G.j. de Vries doelpuntte voor de bitgumers. Even later voorkwam Tymen een 2de tegentreffer. Niels vond aan de andere kant de keeper op zijn weg.

Na de pauze, een andere opstelling; met nu Amar op voorstopper. Simon naar het middenveld en Nick voorin. CVO boog in het laatste kwart de score om tot een 1-2 voorsprong. Na goed doorzetten van Gerrit, kon Niels Hekkema simpel scoren. De 2de was mooi d.m.v… Simon v.d.Leij.  (in combo. met Jelmer).De buit leek binnen, maar invaller Dijkstra scoorde in de extra-tijd.

Beste man ophet veld: scheidsrechter M. Boltjes. Goede keus van de KNVB-Noord, om hem deze game toe te vertrouwen.
Willem.