Komt hij nu wel of niet dacht Bertus.
Iets na halfdrie was hij er toch: de scheids. De match begon om 15.00 uur.
CVO was door de recentelijke uitslagen met vertrouwen naar het buurtdorp gekomen. Met Benjamin weer als linksachter. Hierdoor schoof Eelco Voolstra door naar het centrum. Ouwe-Syl domineerde de gehele eerste helft.  Bal rond spelen op de middellijn en via de flanken openingen zoeken. Opvallendste basisspeler Nanne-Sjouk Tjepkema  (no -7). Via de rechterkant kwam het meeste gevaar. Eelco moest daar dan ook corrigeren.  In de 43 minuut doelpuntte Auke Heidinga in 2 keer (eerst op de paal en daarna scoren. ) Hij speelt achter de spitsen.

In het 2de bedrijf beet CVO meer van zich af en er ontstond een gelijkwaardig duel. De thuisclubs bleef achterin dicht bij elkaar spelen: gegeven het feit; het scorend vermogen van de bezoekers 1 kopbal van Nick (over) en een schot van Niels H. waren de wapenfeiten van CVO te weinig. Te vermelden is dat Gert Lieuwe vd Plaats goed stond te keepen. Sfeervol was de ledverlichting op het veld.


Bovenin: neemt een viertal clubs afstand van de rest, waaronder Ouwe-Syl.
Willem.