Na de puntdeling bij Blija, kwam vandaag Marssum op bezoek in Froubuurt.
Bij CVO stond Thymen op doel. De thuisclub kwam goed uit de startblokken. Vrij snel gaf middenvelder Jelmer Althuis een perfecte voorzet. Jelte de Vries rondde fraai af 1-0. Daarna werd een open kans niet benut. De bezoekers kwamen langszij door Bertrand Wouda (no 10) 1-1. Gerrit Strikwerda bracht koppend CVO weer op voorsprong. 2-1

Na de pauze een levendige wedstrijd. SSS bleef verzorgd spelen. Anton Woudwijk haalde een bal uit de doelmond. Invaller Jesse Stienstra schoot een goede voorzet van Niels Hekkema  in het doel, 3-1. Na een pittige overtreding op Jesse (geel), kwam Patrick Monsma binnen de lijnen. Daarna kwam CVO niet meer in problemen.  Voorin kwam Richard Torensma nog binnen de lijnen met no 14.

4 punten uit 2 games.
Volgende week VCR (uit)  
 Willem.