Blija uit altijd lastig. 
Pal achter Ferwert ligt het dorp Blija.
In de beker hadden ze o.a. VVT met 6-1 naar huis gestuurd.
Jelte de Vries stond in de basis-elf als rechtsback. De 0-1 was een mooie opsteker voor de bezoekers. De vrije trap van benjamin v.d. Mossel, werd door een verdediger in eigen doel gekopt. De gelijkmaker kwam uit een penalty toen Anton de spits vloerde. Tot aan de pauze domineerde Blija. Johannes Drost (no 9) is het aanspeelpunt voorin.

Na de pauze had CVO het verdedigend beter voor elkaar. Blija heeft een technisch vaardig elftal. CVO kwam uit de omschakeling toch beter in de wedstrijd. Nick Krol scoorde een curieuze goal.  Blija verzuimde het leer over de zijlijn te spelen. (Kuitblessure bij Monsma.)De scheids floot niet en Nick pikte de bal op en scoorde 1-2. Toch kwam de thuisclub op 2-2 in de slotfase. (Voor Blija scoorden Bakker en Holwerda.)

Man van de Match: Eelco. 
Willem.