In de derde bekerronde kwam 4de klasse AVC op bezoek in Froubuurt.
Meest bekende speler van naam bij de gasten is Pieter v.d. Schoot. Het is maar goed ook dat CVO een grote selectie heeft. Eelco Voolstra was laatste man en Anton Woudwijk de ervaren doelman.

Sexbierum speelde slordig. CVO daarentegen gaf goed partij. Na de thee verprutste de no 11 een open kans. Toch rondde deze speler later (Jesper Faber) een mooie aanval af. 0-1. Een Froubuurster (Jesse Stienstra) omspeelde de keeper. Deze herstelde zich en blokte de aanvaller.Niels Hekkema raakte daarna de paal. De blauwhemden kregen wel een penalty. Eelco maakte een pittige tackle op een speler. Net binnen de 16 volgens de scheids. De penalty werd overgeschoten.  Nick Krol kopte nog 2 x naast het doel. Om een of andere reden mocht de trainer geen vierde wissel doorvoeren No 3 en 4 moet je gelijk inbrengen.     

Minnertsga (poulewinnaar met 7 punten ) 
Willem