Na een dikke bui konden we aan de warming up beginnen met 13 speelsters. Lotte, Joukje en Tjitske waren afwezig waardoor Marianne, Hermine, Iris en Marinthe bereid waren om onze selectie aan te vullen. Om iets na half 1 werd afgetrapt. Van te voren was afgesproken om meteen de eerste vijf minuten goed druk te zetten en om het initiatief te nemen in deze wedstrijd. Dit lukte, waardoor we al een aantal kleine speldenprikjes mochten uitdelen. Na een kleine tien minuten wordt er al gescoord! Iris gaat goed door op een bal die vanuit het middenveld wordt gegeven en rond beheerst af. 1-0! Langzamerhand krijgen we meer overwicht op de wedstrijd en blijven we leuk combineren. Warga/WWS dames probeert er op de counter doorheen te komen, maar onze verdediging staat als een huis. Na een goede bal van Yvonne, tussen twee verdedigers door, schiet Iris de bal via binnenkant paal binnen! 2-0. Het wordt nog even billen knijpen als Marianne en Coby de aanvalster van Warga/WWS niet tegen kunnen houden, maar Yvonne weet met een kopbal redding te brengen op de doellijn. Met 2-0 gaan we de rust in en voorzichtig durven we te dromen van een eerste thuisoverwinning…

Maar in de tweede helft lijkt niets meer te lukken. We verliezen de duels op het middenveld en achterin is het houden en keren om de 2-0 voorsprong te behouden. Toch valt na een kwatier de 2-1. Niet veel later wordt het ook 2-2. Marianne probeerde alles om de 2-2 tegen te houden, maar ondanks haar goede reddingen valt de 2-2 toch. Na een ingreep op het middenveld van de tegenstander valt Hermine geblesseerd uit. Ondanks dat lijkt de combinatie uit Froubuurt/Beetgum de rug te rechten. We doen er met zn allen een schepje bovenop en opnieuw is het Iris die de 3-2 binnentikt. Er wordt afgesproken dat we dit gaan vasthouden, maar dit lukt niet. Het is duidelijk dat Warga/WWS meer wedstrijdritme heeft en conditioneel in het laatste kwartier veel meer kan geven dan wij. Binnen een kwartier valt de 3-3 en de 4-3. In een alles of niets poging worden er nog wat wijzigingen gemaakt in de opstelling. Maar helaas, om 20 over 2 wordt er afgefloten. Eindstand 3-5.

🔁 Yvonne & Marinthe
3x⚽️ Iris