CVO trof op voorhand een zware tegenstander uit Leeuwarden (de LAC  Schoen.) Verassend in de opstelling; een nieuwe keeper in de persoon van jan Monsma.

De eerste helft was van prima gehalte. CVO nam de handschoen op en kreeg de betere kansen. Ruben en Niels H. stranden op de goede keeper. Aan CVO-zijde hielp de verdediging de Frisianen tweemaal door fouten aan een voorsprong. Eerst door de keeper, die een tegenstander de bal in de voeten aanspeelde (0-1.) De tweede door aarzelen van Niels D. waarna een aanvaller simpel kon scoren (1-2.) Daartussenin een prachtig doelpunt van Patrick Monsma, die de bal in de hoek krulde. Bij de 1-1 miste Ruben vd Leij een penalty.

In de rust Rick i.p.v  Gerrit. Op basis van de tweede helft verdiende Frisia de overwinning. Ze bouwden in de slotfase de voorsprong nog uit naar 1-3. 2 van de 3 doelpunten kwamen van Willem Mollema.

Man of de Match Eelco Voolstra (rots in de verdediging van CVO)
Volgende week wederom thuis, tegen Wardy. Een ideale tegenstander op papier om de eerste 3 punten te vergaren.

Willem.