Beste sportvrienden en ouders/verzorgers,

Het kabinet heeft besloten dat kinderen tot 18 jaar weer mogen sporten, mits iedereen zich houdt aan de regels en afspraken. Wij, van CVO, gaan vanaf volgende week weer beginnen met het verzorgen van voetbaltrainingen aan de jeugd. Aangezien nog niet alle (sport)gelegenheden voor kinderen open zijn, mogen alle kinderen meetrainen. Ben je dus geen lid, dan is dat geen probleem!

Trainingsdagen:
Jo12: dinsdag en donderdag van 18.30 tot 19.30.
Mo13: woensdag van 17.00 tot 18.00.
Jo8: woensdag van 18.15 tot 19.15.
Jo6: donderdag van 17.00 tot 18.00.
Is uw kind geen lid, bepaal dan zelf bij welke leeftijdscategorie uw kind het beste aansluit.

De regels van het RIVM worden ook tijdens trainingen gehanteerd. Laat uw kind zoveel mogelijk alleen naar het sportveld gaan. Is dit niet mogelijk, houdt u dan aan de regels van het RIVM en de sportvereniging.

  • De kleedkamers zijn dicht. De kinderen kunnen dus niet omkleden, douchen of naar het toilet. Doe dit thuis.
  • Is er iemand in het gezin verkouden, dan kan je helaas niet meetrainen.
  • Kom niet te vroeg en blijf niet lang hangen na de training. Zo voorkomen we dat kinderen elkaar moeten passeren.
  • Neem eigen materiaal mee als dat kan. Bidon, bal etc.

Voor overige regels en afspraken sturen wij u door naar het ‘Protocol Verantwoord Sporten’ van het NOC*NSF: https://nocnsf.nl/sportprotocol