De derby die op 7 maart met 0-4 van Ouwe-Syl werd gewonnen (de 1ste winst sinds 5 jaar) blijkt nu het laatste duel te zijn. Na een matig begin van de competitie hadden de Froubuursters 11 punten uit 11 duels vergaard.
Overwinningen op Holwerd (5-1) WWS (0-3) en Blija (2-1.) Er werd gelijk gespeeld tegen Ouwe-Syl ( 2-2) en Wardy (1-1.) De grootste nederlaag was thuis tegen Frisia za 1 en een even kansloos duel tegen Lions 66 uit (3-0.)

Na de winter kwam CVO op stoom met 10 punten uit 5 duels. Winst tegen Marssum uit (1-6) Lions 66 thuis (6-1) gelijk tegen Mulier (1-1.) Nipt verlies tegen Frisia za 1 (1-0) en dus die overtuigen de winst op de Syl. (0-4)
Mooie sfeerbeelden uit de kantine, gemaakt door Bertus Dijkstra ( huis-fotograaf  van de Sylters.)

De afgelopen 5 seizoen doet CVO weer volop mee op de velden.
Kampioen in de jaargang 2015/16 in de reserve 5 de klasse. Nu 4 jaar op standaard-niveau, waar telkens een keurige middenmoot positie werd behaald. Mede door inbreng van kwaliteit van buiten Froubuurt en de bestaande kern kwam er een sterke ploeg op het veld.

De technische staf Gerrit Strikwerda, Willem Cuperus , Tjitte Dijkstra en Wil Poesltra  mogen niet onvermeld blijven.

 Willem.