In de noordelijke vijfde klasse B, gingen 3 wedstrijden door.
Om 12.00 uur was het veld kurkdroog in Froubuurt, tussen 1 en 2 kwamen de buien. Om ruim half-drie werd er begonnen en de scheids vond het ook prima.

Mulier had vooraf al geen zin om naar Froubuurt af te reizen. Ze wilden zelfs dat het omgedraaid werd en de wedstrijd zou worden gespeeld in Witmarsum. 

Euforische taferelen na de late gelijkmaker van Nick Krol, die zijn 14e goal maakte. ( 1-1) Een terechte puntendeling op een technisch Mulier. De bezoekers (enkele  spelers) gaven het veld de schuld. Bij een eventuele winst hadden ze er niet over gepraat. Trainer Renee Anema toonde zich een waar sportman: Ik gun jullie dit resultaat. We hebben nu zelf al 5x gelijk gespeeld; dan schiet het niet echt op qua punten. CVO kon het beste uit de voeten op de eigen Bildtse grond.

Marrum deed goede zaken door te winnen van Holwert ( 5-1 ) .Blija klopt buur Wardy met 4-1 en blijft aanhaken bij CVO en SSS 68.
Willem.