Komend weekend 22 februari, een bijna volledig inhaal programma.
Arum ontmoet de nummer één; Frisia za 1. Deze leed vorige week zijn eerste nederlaag bij Mulier. Arum heeft wel wat goed te maken na de zeperd tegen Ouwe-Syl.Ouwe-Syl, de ploeg in vorm speelt thuis tegen WWS. Beetgum, welke op kwaliteit werd verslagen door Lions, heeft de streekderby tegen SSS 68.

CVO is de gastheer van Mulier (Witmarsum.) Beide trainers (hun laatste jaar) functioneren prima bij hun club. (Gerrit en Renee). Gerrit zit bijna 5 jaar bij de Froubuursters. Willem Cuperus, die het 2de traint, is zaterdags de leider/coach op de bank. Een wedstrijd om naar uit te kijken. Hopelijk gooit het weer geen roet in het eten.

In de noord-west-hoek 2 duels; Marrum, die de aansluiting bovenin wil versterken ontmoet Holwerd. En Blija speelt thuis tegen Wardy.  Een pikant duel . Blija heeft de laatste jaren een betere ploeg. Wardy heeft een jong team en won afgelopen week van Holwerd. Lions en Tzummarum hebben krokus vakantie.
Willem.