De wedstrijd werd om 17.00 uur aangevangen. De koploper had nog maar 4 verliespunten. CVO kwam met vol vertrouwen naar de magere-weide en speelde een prima eerste helft.

Het enige wat ontbrak waren doelpunten, van de 4 kansen hadden er 2 moeten zitten. Topscorer Nick krol had vandaag het vizier niet op scherp. Opvallend  dat bij een fluitsignaal elke keer Frisia het voordeel kreeg. Dit kan natuurlijk niet. Gelukkig herstelde de scheids zich in de 2de helft.

Direct na de thee was het Patrick Hoving die zijn 14de maakte. De selectie bij Frisia is niet groot. Bij CVO scoorden de 2 voorwaatsen een onvoldoende, dit heeft ook met de regenstander te maken. Technisch een leuk team, die Frisianen. Indien men kampioen wordt, moet er wel wat kwaliteit bij. Zal in Leeuwarden wel te vinden zijn. Beste spelers bij CVO: Dennis Riemersma, Ruben vd Leij en Rick Spoelstra. Concurent Arum klopte Lions met 0-4 .