Bij CVO is Dennis Riemersma een tijdje uit de roulatie ( in het ziekenhuis is de schouder teruggezet in de kom.) CVO startte voortvarend tegen Holwert.

Noah was met zijn snelheid een plaag voor de Holwerter defensie.Hij raakte eenmaal de paal. Ruben als spelverdeler speelde ook een belangrijke rol. Jan de Groot achterin is als voorstopper een welkome versterking. Rick was laatste man. Niels Hekkema heeft als rechtshalf vele kwaliteiten; duel-kracht, kan in de voortzetting snel handelen. Het was een wonder dat het bij de pauze nog 0-0 was.

In de 2de helft vielen 5 doelpunten te noteren. De eerste was een fraaie. Uit de opbouw van het middenveld dook Nick de diepte in. Zijn voortzet werd door Noah verzilverd. Daarna was het aan Nick, die een hattrick scoorde. 4-0. Zijn teller staat inmiddels op 77 voor de Vrouwbuursters, inmiddels 3 sterren. Holwert scoorde hierna tegen uit een verdwaalde voorzet, die in het doel verdween. De laatste treffer kwam van de voet van Noah. 5-1.

CVO heeft nu 4 punten en mag volgende week op bezoek bij Marrum.
Willem