Koploper Be Quick Dokkum  scoort 10 x tegen CVO 2: Onder herfstachtige omstandigheden, was het verschil te groot in kwaliteit. Jan Monsma moest keepen, na het afhaken in de warming-up van Gert-Lieuwe. Bij de Dokkumers liepen spelers  op leeftijd die een behoorlijk balletje konden trappen. Bij de pauze was het al 6 -1. Noah scoorde voor CVO en zeker 1 doelpunt van de bezoekers was buitenspel. Scheidsrechter Sije zag het niet en de grens vlagde niet resoluut.  Dennis Torensma bleef zijn mannen aansporen.In de 2de helft nog een penalty voor Dokkum, en een fraaie treffer van CVO uit een vrije trap. Op basis van inzet heeft CVO  het goed gedaan. Het is voetbal in de marge en het gaat om de gezelligheid.

De dames wonnen van Warfster-Molen: Na een 4-1 voorsprong, werd het op de valreep nog 4-3.
De spits scoorde 2 keer, de tweede goal viel nadat ze op snelheid voorbij 2 verdedigers kon lopen en de bal kon in te tikken.
Achterin met 0.a. Emma  verdedigde men prima.
Als je 1 keer meer scoort pak je drie punten.
Willem.