CVO is getuige de 3 overwinningen voortvarend aan de competitie begonnen.
Ouwe Syl had tot nu toe maar 1 maal gewonnen en 2 keer gelijk gespeeld.
Deze derby is een wedstrijd op zich en dat bleek.

De bezoekers starten met Hendrik vd Meij als middenvelder. Bij de thuisclub was Jelte de Vries laatste man.
Binnen enkele minuten was het al 0-1, Finn Tweehuysen kopte na een voorzet van rechts ongehinderd raak. Daarna bleef Ouwe-Syl komen en had CVO het lastig. Eelco Voolstra speelde op Auke Heidinga, de meest gevaarlijke speler. In het laatste kwartier zou CVO 2 maal scoren; uit een vrije trap van Nick Krol werd het fraai gelijk.
Spits Ido scoorde uit de draai de 2-1 na een pas van Rudolf Tulner.

 Na de pauze werd het direct 2-2. Een voorzet van Auke belande via een verdediger in het doel. In het verloop, een aantal corners voor Ouwe-Syl. In de slotfase kopte de ingevallen Gerrit Strikwerda de bal terug voor doel. Dennis Poelstra had de kans om te scoren, maar de keeper redde. Aan de andere kant voorkwam doelman Anton Woudwijk, met de voeten een derde treffer. Met deze puntendeling zal CVO het meest tevreden zijn.
Over twee weken op naar Arum, die 3 keer hebben gewonnen.

 

Willem.