In een enerverend duel wint CVO  met 3 -2.
In de eerste helft kreeg de thuisclub een paar kansjes, die de keeper pareerde.
De grootste kans was voor de no 8 van de bezoekers, maar hij verzuimde deze vrije kopkans te benutten. CVO kwam voor de pauze nog goed weg, nadat de scheids de bal niet op de stip legde.

De tweede helft was prachtig en meeslepend.  Keeper Anton redde direct fraai op een aanvaller die vlak voor hem opdook. Nick maakte na een solo de 1-0. De tegentreffer na een kwartier was van Rick de Graaf, die in de linkerhoek schoot: 1-1.
De achilleshiel van Tzummarum was het centrum van de verdediging. De nieuwe spits Ido, speelde zich vrij en scoorde de 2-1. Tzummarum zette aan en CVO werd in de verdediging gedrukt. Spits Tim Grond scoorde de gelijkmaker, 2-2. Tim, die eerste centraal voorin speelde tegen Eelco, kwam later aan de linkerkant te spelen. Niels was nu zijn opponent.
De winnende treffer was van de voet van Ruben, die na een pass  vrij kwam voor de keeper;  hem omspeelde en simpel scoorde: 3-2 .
Een mooi begin van de competitie :  Vorige week was al uit van WWS  met 1 -2 gewonnen, toen scoorden Ruben en Rutger.
Willem.