Op  bevrijdingsdag  ontving CVO de koploper in 5b, Dit team heeft op 1 na al zijn wedstrijden gewonnen. De voorsprong op Kootstertille is 10 punten.

CVO  is na de 2 -7 winst op TFS terug te vinden op 8ste  plaats. In een gelijkwaardige eerste helft kwam CVO op voorsprong door Ruben vd Leij. Zijn schot leek een prooi voor de keeper, echter hij tikte hem in eigen doel. Bij Menaem lopen voorin 2  spelers die veel doelpunten scoren: Jorrit Boomsma en Jeffry Draaisma. De no 9 ( jeffry) , zou 3 maal een doelpunt maken .

De eerste nog voor de pauze. De  tweede na een voorzet van Evert Telinga. De 3de, na een individuele actie .

De thuisclub kwam terug  tot  2 -3 . Rutger Strikwerda scoorde koppend. De laatste goal voor de bezoekers was discutabel . Anton dacht aan een vrije trap .  Evert neemt de bal aan de voet mee en loopt zo door naar een leeg doel. Protesten hierover vinden geen gehoor .  De uitleg van de scheids was: hij had CVO  geen vrije trap toegekend. Eindstand  derhalve 2 -4 .