Dinsdagavond, een inhaalduel tussen CVO  en  Noordbergum. Noordbergum  bezet een vierde positie op de ranglijst. Ze hadden  hun team aangevuld met een aantal spelers van het tweede.

De trainer, die tevens ook als speler hun topscorer is,bleef op de bank. Bij CVO stonden ook 3 jeugdige spelers in de basisopstelling. Gedurende de eerste helft, werd een grote kans door Noordbergum niet benut. CVO bleef keurig overeind.

In de 2de helft  ronde de no. 10, een aanval door het midden van de defensie af ( 0 – 1. )

De thuisclub kreeg een vrije trap op rand zestien. Jelte de Vries  leek te scoren , maar de goalie had een kompaan op de doellijn. Inmiddels waren Sjoerd en Anton ingevallen. De tweede trefffer, kwam doordat een bal op het middenveld werd onderschept. In de tegenstoot  liet de linksbuiten de keeper kansloos( 0 – 2. )

Komende zaterdag :  CVO – TFS .

Willem .