CVO mocht afgelopen zaterdag aantreden tegen de formatie uit Suawoude.
De trainer had 13 spelers ( waarvan 1 als grensrechter ) tot zijn beschikking.

De thuisclub legde een matige partij op de grasmat.
Suwald is een laagvlieger in deze klasse, het had nog maar tweemaal gewonnen.
Binnen 10 minuten scoorden de gasten na zwak verdedigen aan CVO zijde. Tot aan de pauze hielden de formaties elkaar verder in evenwicht .

Direct na de thee viel de tweede treffer, geheel vrijstaand voor het doel kon men simpel intikken. Gerrit, was dan al in de rust in de kleedkamer gebleven met een hamstringblessure. Eschwin Dijkstra verving  hem en Rick werd laatste man. Wat ook niet meehielp aan CVO zijde was het te veel  praten in het veld. CVO probeerde het nadien nog wel, maar de vorm was er niet om het de tegenstander echt moeilijk te maken.

De verwachte tweede wissel , kwam niet (Richard bleef vlaggen.)  De redenering hiervan was: niet of  te weinig getraind. De altijd betrouwbare keeper jan Monsma, kreeg een bal niet klem zodat Suwald nog een goal maakte. 0 -3.
Beste speler bij de bezoekers  no 9 Gosse Hoekstra (ex – BCV.)

Door dit resuLtaat is CVO  op de ranglijst terug te vinden op plek 10.
Alleen Lions , Suameer en TFS  hebben minder punten .

Willem van der Weerd