Op deze wederom herfstachtige dag , trad CVO aan tegen de formatie uit Wirdum.
Enkele wijzigingen in de opstelling . Rick was vandaag voorstopper en Benjamin voorhoedespeler.

In het begin begonnen de Froubuursters verdedigend niet goed; het had zomaar een tegendoelpunt kunnen opleveren. Na een kwartier had men de zaakjes op orde.  CVO domineerde en kreeg een aantal mogelijkheden.
Ruben vond de keeper op zijn weg, Richard ( linkermiddenvelder) schoot over en Gerrit zag zijn kopbal knap door de doelman tot corner verwerkt.  Toch kwam men pal voor de pauze op 1-0 door Gerrit Strikwerda  met een schot in de rechterbovenhoek.

In de tweede helft bleven de kansen zich opstapelen, tweemaal kwam CVO vrij voor de keeper en schoot over. Een schot van de invaller Rudolf werd door de keeper weggestompt.  Omdat de tweede treffer vooralsnog uitbleef, bleef er hoop voor Wirdum op een gelijkspel.  Achterin bij CVO gaf men echter geen krimp .

De bevrijdende  2 – 0 viel in de 94ste minuut met een machtig mooi doelpunt van Jelte de Vries. Hij  schoot de bal kiezelhard  via de handen van de Wirdummer- doelman in het net.

Volgende week Foarut uit om15.00 uur.

Willem van der Weerd