Bij een nieuw seizoen hoort ook een nieuwe website, lees snel verder over de nieuwe functies!

Vanaf heden beschikken wij over een nieuwe website.

De website is gemoderniseerd en beschikt over een interactieve opties waardoor u altijd op de hoogte bent van de te spelen wedstrijden, de afgelastingen en uitslagen.
Deze interactieve optie vindt u in het rechter menu, maar ook onder het wedstrijdzaken, onder de naam ‘programma.’¬†Daarnaast mist u nooit meer een evenement, of update van de voetbalvereniging met onze handige evenementen weergave waardoor er op de website altijd een evenement duidelijk van te voren wordt aangegeven.

Tevens vindt u vanaf heden de nieuwsbrief, het kantinerooster en het scheidsrechtersrooster onder het kopje vrijwilligers. Er komt nog een optie dat u zichzelf online kunt inschrijven voor de nieuwsbrief en op de hoogte blijft van het wel en wee van de voetbalvereniging.

De website is nog wat leeg en daarom ontvangen we graag van u nieuwsberichten, wedstrijdverslagen en dergelijke. Al deze berichten mogen worden verstuurd naar nieuws@vvcvo.nl. Dan zullen ze zo snel mogelijk worden gepubliceerd.
Wij kunnen niet wachten op de eerste berichten van u!
Op naar een fantastisch seizoen!